SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Чорногорія – рай на яву!

Львів-Будапешт-Сутоморе-Будва-Котор-о.Святого Стефана-Петровац-Егер

від 333 євро на НВ

7 днів на морі в Чорногорії в готелі на першій береговій, на НВ + Будапешт та Егер.

Виїзд: 14.08.

Опис туру:

1 ДЕНЬ

8.00 Збір групи на Львівському залізничному вокзалі.

8.30 Відправлення в тур. Можливість приєднатись до групи у Стрию, Мукачево, Ужгороді , Чопі.

Перетин кордону. Переїзд в Будапешт (орієнтовний час прибуття 16:00). Поселення в готель.

Факультативно пропонуємо відвідати екскурсію «У світлі тисячі вогнів» на  теплоході по р.Дунай з шампанським» (дорослі-20€).

Ночівля.

2 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд територією Сербії та Чорногорії.

Чорногорія – країна мальовничих гір та кришталево чистого моря, відвідавши один раз, Ви ніколи не забудете цієї краси і захочете повернутись знову!

Назва цієї країни більш відома як Монтенегро і в перекладі означає Чорна гора. Але дуже помиляється той, хто думає, що там переважає чорний колір, – це країна гір несказанної краси та кришталевого Адріатичного моря. Любителі поєднання гір і моря неодмінно матимуть незабутні враження від споглядання цієї насправді неземної краси.

Переїзд в Сутоморе. Поселення в готель. Ночівля.

3 ДЕНЬ

День 3-9.

Відпочинок на Адріатичному узбережжі. У Вас буде можливість насолоджуватись лагідним морем та неймовірної краси природою. Для Вашого незабутнього відпочинку ми пропонуємо готель, який знаходиться на першій береговій лінії та пропонує дворазове харчування за принципом шведської лінії.

Сніданок з 7:30-9:30, вечері – 19:00-21:00.

Щоб оцінити всю красу Чорногорії, пропонуємо факультативно відвідати:

Пішохідна екскурсія «Знайомство з Будвою» (дорослі-15€, діти до 12 років-8€)  Будва — місто на березі Адріатичного моря, яке було засновано понад 2500 років назад. Серце Будви — Старі Град, фортеця, яка розташована на півострові, і є яскавим взірцем середземноморської архітектури. Стару Будву пронизують вузенькі вулички, які ведуть до міської цитаделі, поруч з якою знаходяться церкви Св. Івана і Святої Трійці.

«Подорож до Бока-Которської затоки» (міста Котор і Пераст, острів Богородиця на Рифі.)(дорослі-35€, діти до 12 років-30€) – це одне з найкрасивіших місць Чорногорії… Которська затока — найбільша бухта на Адріатичному морі. Територія довкола Которської затоки була заселена ще з часів античності, до наших часів тут збереглося безліч старовинних міст, багато з них, такі як Котор і Пераст, є важливими туристичними центрами Чорногорії.
Котор — адміністративний, культурний, релігійний, освітній та економічний центр Которської затоки. Візитною карточкою Котора є Кафедральний Собор Св. Трифона — видатний взірець романської архітектури. Через унікальну суміш архітектурних стилів і надзичайно багату культуру стару частину Котора було у 1979 році внесено до списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО.
Пераст — старовинне місто, історія якого сягає двох тисяч років. Свого розквіту місто досягає у XVIII ст. Саме у цей час у Перасті було збудовано дев’ятнадцять палаців у бароковому стилі і близько двадцяти католицьких і православних церков, які у майже незмінному вигляді збереглися до теперешніх часів.
Острів Богородця на Рифі — єдиний рукотворний острів на Адріатиці. Його було насипано над рифом після того як у 1452 році два моряки з Перасту знайшли на ньому ікону Богородиці, яка зцілила одного від хвороби. У XVII cт. на острові було збудовано церкву. Протягом століть церква отримувала від заможних мешканців і капітанів дари, які тепер можна побачити у скарбниці і музеї, розташованих на острові.
На зворотній дорозі — відпочинок на пісочному пляжі Яз.

«Візитна карточка Чорногорії-о.Святий Стефан» (дорослі-18€, діти до 12 років-10€) Святий Стефан (Светі Стефан)– чорногорський курорт на узбережжі Адріатичного моря, на Будванській рів´єрі, в 6–7 км від Будви. Святий Стефан – це невеличкий острів і частина материку, які з´єднані  між собою перешийком. Поселення виникло у 15 ст. у вигляді фортеці для захисту від турецької загрози та піратських набігів. На верхівці найвищої скелі було зведено церкву Святого Стефана, яка й дала назву всьому острову. Більшість населення була звичайними рибалками. У 50-ті роки 20 ст. мешканців було переселено і Святий Стефан перетворився у фешенебельне місто-готель. На острові збереглась унікальна архітектура, тут можна милуватися вузькими вуличками, мальовничими пейзажами і будиночками у середземноморському стилі.Ми також відвідаємо Петровац – маленьке місце, яке характеризують безліч заток, довгі пляжі і маленькі піщані ущелини. Існує краса, якої людині завжди мало. Вона однакова, але особлива. Кожен раз знайома і близька, але все-таки загадкова і невловима. Вона розслабляє, захоплює і притягує…

10 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Егер – Долину Красунь.

Взагалі-то долина, що під містечком Еґер має  назву Szépasszony-Völgy ,а  з угорської – Долина красунь. Кажуть, що така назва пов’язана з природніми особливостями цієї місцини. Мовляв саме тут угорські дівчата найкрасивіші. Проте самокритичні мадяри мають і реалістичнішу версію. Коли в тутешніх підвалах накидаєшся вином – всі жінки стають красунями. Долина схожа на Трускавець. Лише замість води – вино. Підвали з вином пронумеровані і ззовні дуже схожі на гаражі в кооперативі. Навпроти підвалів канонічні ресторанчики. Втім, цього добра і так вистачає, тож ресторани особливою популярністю не користуються. Як і всюди, з меню ресторанів, іноді в картинках, можна ознайомитись прямо на тротуарі.Перед підвалами ж встановлені рекламні чавильні для винограду, звідки сік трудопроводом качається у нетрі . Процес дегустації виглядає таким чином: Вам на стіл ставлять бідон гуляшу з паприкою і по черзі наливають в бокали вино – як і всюди від сухого до солодкого. Найвідоміші – це звісно “Бичача кров”, “Дівчинка з Еґера” і Токайське. Угорщина ніби взагалі входить в десятку світових виновиробників. А токайське – взагалі вважається королівським напоєм. Справа в тому, що на відміну від масового виноробства в Криму, де солодкі вина отримують завдяки швидкісному бродінню, загашеному спиртом і цукром, в Угорщині вміст цукру – від природних властивостей винограду. На Токайське виноград збирають вже коли він зів’яв і зацукрувався на лозі.

Посеред  дегустації задля розваги пропонують найсміливішим атракціон: господар цівкою вливає вам в рота вино, всі вголос  лічать, а ви  ковтаєте аж поки не починає виливатись на слюнявчик. Хто довше протримався – той і виграв. Вартість дегустації вин – 5 євро.

Поселення в готель. Ночівля.

11 ДЕНЬ

Сніданок. Виселення з готелю. Повернення в Україну.

Вартість туру:

 • При бронюванні за 4 тижні до виїзду:
 • Дорослі – 333 євро;
 • Діти до 10 років на ліжку з батьками – знижка 255 євро;
 • Діти до 10 років на окремому ліжку – знижка 290 євро.
 • При бронюванні менше ніж 4 тижні до виїзду:
 • Дорослі – 353 євро;
 • Діти до 10 років на ліжку з батьками – знижка 275 євро;
 • Діти до 10 років на окремому ліжку – знижка 310 євро;

У вартість туру входить:

 • Проїзд автобусом єврокласу по всьому маршруту;
 • Проживання 1 ніч в Будапешті (ВВ), 6 ночей на морі (НВ), 1 ніч Егер (ВВ);
 • Страховий поліс;
 • Харчування НВ на морі та ВВ в Угорщині;
 • Супровід керівника групи;

Додатково оплачується:

 • Номер з видом на море +10 євро/1 доба;
 • Курортний збір 1,2 є/1 доба/1 дорослий та 0,6 є/1 доба/ 1 дитина від 12-18 років;
 • Транзитна віза (Угорщина) – 45 євро дорослі, 10 євро – діти, студенти, пенсіонери.