maxresdefault (1)

Карпати. Гуляємо по гуцульськи

07.03-08.03.2015
(2 дня / 1 ніч)

1 день

08.30 Збір групи у Львові (ж / д вокзал). Посадка в автобус. 09.00 Виїзд в Карпати, Івано-Франківська область, с. Вишків.

По дорозі зупинка в м.Моршин – невеличке мальовниче містечко на Прикарпатті, розташований серед прикарпатських заповідних лісів на висоті 340 м над рівнем моря, – добре відомо в Україні та за її межами як оздоровниця, що славиться цілющими джерелами. Це один з кращих бальнеотерапевтичних курортів. Відвідуємо бювет, ринок сувенірів.

Переїзд в с.Гошів – відвідування Гошівського Василіанського монастиря, розташованого на Ясній горі. Головною його пам’яткою є унікальна чудотворна ікона Божої Матері, на паломництво до неї приїжджають за зціленням від різних недуг сотні людей.

Приїзд на базу відпочинку. Поселення (готель “У Генерала”). Вільний час.

І нарешті, відриваємося по-повній – “Вечорниці” – національні страви під запальні коломийки. Ночівля.

ФАКУЛЬТАТИВНО: На базі можна порибалити, а після азартної риболовлі вас чекає частування з спійманої форелі. Відвідування “чайної Хати”, де є можливість продегустувати і придбати справжні карпатські чаї. Відвідування сауни, басейну, соляної кімнати.

2 день

Сніданок. Посадка в автобус.

Відвідуємо джерело в Соймах (1л мінеральної води Сойми містить стільки ж кальцію, як 2 склянки молока).

Екскурсія на Синевирське Озеро, яке за результатами національного конкурсу увійшло до переліку 7 природних чудес України. Блакитною перлиною Карпат називають озеро Синевир, яке ніби “зависло” під хмарами в оточенні дрімучих ялин. Ця справжня крапля моря серед гір – “Морське око” – розташована на висоті 989 метрів. Озеро Синевир виникло в результаті обвалу ще в льодовиковий період. Кришталева гладь озера оточена горами, покритими столітніми смереками.

За бажанням катання на озері на плотах. Озеро Синевир можна обійти кругом, для цього навколо озера прокладена доріжка. З неї відкриваються прекрасні види на озеро.

Обід в колибі (факультативно).

Приїзд до Львова після 17.00 !!! Для бажаючих пішохідна екскурсія “Старовинний Львів” (2 години).

Вартість туру – 680 грн. з особи