Mary-Basilica-Krakow

Краків – вдале поєднання шопінгу і відпочинку. Виїзд з Тернополя!

4 дні – 1000 км

Тернопіль – Величка – Краків –Тернопіль

Виїзд з Тернополя 19.12.14.

1 день, п’ятниця

Зустріч кожного туриста представником фірми. 20:00 – збір групи біля готелю “Тернопіль”, виїзд до Польщі. 22:30 – можливість приєднання туристів у Львові (біля магазину АШАН).

2 день, субота

Величка – затишне містечко, розташоване на відстані 20 км від Кракова. Воно відоме передусім своєю найдавнішою в Європі діючою соляною копальнею. Надзвичайним видовищем є камери, повністю вирізьблені з солі. Ви матимете змогу побачити підземну трасу довжиною 3 км (це всього лиш один відсоток усіх підземних доріг), в ній можна найкраще спостерігати всю історію соляної копальні. Тут можна помилуватись підземною каплицею Святої Кінги, стіни якої прикрашені сюжетними барельєфами на біблійну тему. Найвідоміший барельєф – «Таємна вечеря», виконаний за картиною Леонардо да Вінчі. Лікувальні властивості солі Велички були відомі ще в XVI ст. Сьогодні специфічний мікроклімат підземелля використовується для лікування бронхіальної астми, алергії у всіх її проявах, захворювань верхніх дихальних шляхів, серцево-судинної системи та ін. Особливої уваги заслуговує експозиція Музею краківських копалень, яка дає можливість побачити давнє гірниче обладнання й знаряддя праці гірників, геологічні зразки, історичні пам’ятки. Пропонується факультативна екскурсія .

(Орієнтовна вартість – 20 євро).

Краків – надзвичайне місто, спогади про яке з Вами залишаться назавжди. Одне з небагатьох місць у світі, де відчувається як історія дивовижним чином переплітається із сучасністю. Близько 14:00 – поселення в готель.

16:00 – відвідання аквапарку «Park Wodnyy» (необмежений час перебування, включено до вартості туру) – одного з найбільших закритих аквапарків у Європі з озонованою термальною водою, який має 8 гірок загальною довжиною 740м, найдовша гірка – чорна труба (довжина 201м, висота 18,5м) із спеціальним  електричним освітленням й звуковими  ефектами. Фонтани, гідромасажі, 8 джакузі, гейзери, басейн-ріка, гроти, 2 альпіністські стінки, з яких можна безпечно зістрибнути в басейн. Загальна площа басейнів – 1586 м2. Вода в басейнах має температуру 28 – 32 градуси, озонована.

Вільний час.  Для усіх бажаючих екскурсія «В гостях у Бровара» (вартість 20 євро) – чудова можливість першими спробувати свіже пиво 3 сортів а також смачно повечеряти  у ресторані броварні. Страви національної кухні: голонка, запашні реберця і ковбаски-гриль та інші наїдки .  Екскурсія складається із двох частин: 1 – огляд броварні: поетапне виробництво пива, розповідь пивовара; 2 – дегустація пива та вечеря у ресторані із екскурсоводом,  де Ви зможете дізнатись  про побут, звичаї та традиції поляків.

Повернення у готель. Ночівля.

3 день, неділя

Сніданок. 09:00 – оглядова екскурсія «Магічний Краків» (3 год., включена до вартості туру)Місто древніх легенд і переказів… Прогулянка з екскурсоводом старим єврейським районом Казімєж, повним вузьких, таємничих вуличок і провулків, а також збережених до сьогодні синагог. Королівський Замок на Вавелі — велична ренесансна  будівля з красивим аркадним внутрішнім двориком, а також Катедра (Собор) з найвідомішим  в Польщі дзвоном Сигізмунда. Старе Місто: Барбакан, Флоріанська Брама, вул. Флоріанська, Головний ринок, Маріацький костел — найбільший костел в Кракові, у ньому знаходиться безцінний мистецький  шедевр XV ст. – вівтар Віта Ствоша; пам’ятник Адаму Міцкевичу; Вежа Ратуші, костел св. Войцеха, вул. Гродська, вул. Каноніча. “Collegium Maius” – головний корпус одного з найстаріших університетів Європи, споруджений ще у 1400 році.

У Кракові всі дороги ведуть до Ринку. Це своєрідний салон міста: місце, яке охоче відвідують як туристи, так і його мешканці. Найбільшу в Європі Ринкову площу оточують кам’яниці та палаци. У самому центрі міста розташовані Сукєнніце – стародавні кам’яниці, поєднані у одній ренесансній споруді. На другому поверсі знаходиться Галерея польського мистецтва ХІХ століття (найбільша колекція картин відомих польських художників). Близько 15:00 – обід у ресторані національної кухні «Морське Око». (Орієнтовна вартість 10 євро). Вільний час.

Чудова можливість здійснити шопінг в одному з найбільших у Кракові торговому центрі Galeria Krakowska. Торгівельна частина галереї розподілена за групами товарів та фірмами-виробниками. Чоловічий одяг: «Vistula» и «Sunset Suits». Жіночий: «Lanoro», «Monnari», «Orsay», «Simple», «Solar», «Terranova». Є також і змішані магазини: «Atlantic», «Benetton», «Greenpoint», «Top Secret», «Jeans Store», «Lee Cooper», «Mirage», «Ravel». Дитяча мода: «4 Kids» и «Quadri Foglio». Взуття – так названа шкіряна галерея. «Bata», «Apeks», «Gino Rossi», «Venezia», «Zebra». В окрему групу виділені магазини для активного відпочинку та спорту «Adidas», «Nike» и «Maks Sport». Близько 21:00 виїзд на Україну.

4 день

Повернення у Тернопіль близько 06:00 год.

Вартість туру 90 євро.

До вартості туру включено: До вартості туру не включено:
– Проїзд автобусом євро класу.

– Проживання у готелі  зі сніданком.

– Супровід гіда-керівника по всьому маршруту.

– Екскурсії, вказані в програмі.

– Послуги ліцензованих екскурсоводів у Величці та Кракові.

– Медичне страхування.

– Консульський збір 35 євро, крім осіб, що звільняються від його оплати: діти до 18 років, студенти до 21 року денної форми навчання та пенсіонери.

–  послуги візового центру 25 євро

– Факультативні екскурсії.

– Особисті витрати.

– Харчування, не передбачене програмою.