Karpatyi-zimoy

Найкращий Новий Рік в Карпатах

Львів – Моршин – Яремче – Ворохта – Буковель – Верховина – Коломия – Львів

Вартість: 1680 грн. за особу

 

 День 1

30.12.2014
Збір групи на Львівському залізничному вокзалі.
Виїзд у мальовничу місцевість, оспівану багатьма поетами. Край, де ти з’єднуєшся із природою в одне ціле і відчуваєш неймовірну силу та душевний спокій. Ми їдемо в Ворохту.
По дорозі ми зупинимося в Моршині, щоб набрати славетної лікувальної  мінеральної води. Наступна зупинка відбудеться в Яремче. Це містечко відоме своїми пам’ятками гуцульської архітектури. Найвідомішою серед них є дерев’яний ресторан-музей “Гуцульщина”, який було збудовано у 1965 році без єдиного цвяха. Цей заклад, між іншим, ввіажається одним з найкращих ресторанів національної кухні. Ще однією прикрасою міста є водоспад Пробій на річці Прут. Над водоспадом знаходиться міст, з якого можна спостерігати, як Прут щосекунди скидає тонни води у створену самою природою кам’яну чашу.
Приїзд та поселення в готель. Вечеря.

Ночівля в готелі

 День 2

31.12.2014

Сніданок.
Виїзд до туристичного комплексу “Буковель” – чудового місця для відпочинку протягом усього року. На великій території виросло ціле місто із сучасною інфраструктурою для активного відпочинку та розваг. Тут буде можливість піднятись на підйомнику та оглянути неповторні вершини Чорногорських хребтів.
Катання на лижах.
Повернення в готель. Вечеря.
Святкування Нового Року.

 День 3

01.01.2015                               З НОВИМ РОКОМ!!!

Пізній сніданок.
Вільний день. Пропонуємо у цей день розслабитись та відвідати сауну на дровах, пограти у більярд і просто насолодитьсь чудовими пейзажами Карпат.
Бажаючі можуть поїхати на ГК «Буковель» (транспорт оплачується додатково –  60 грн. за особу в 2 сторони).
Вечеря.

Ночівля в готелі

 День 4

02.01.2015

Сніданок.
Виселення з готелю.
Екскурсія “Стара Ворохта“, під час якої ми зможемо побачити старовинні гуцульські церкви XVIII і XIX ст., австрійські та польські вілли, унікальні австрійські залізничні мости-віадуки, які були збудовані більше ста років, і шедевр спортивної архітектури – трампліни для стрибків на лижах.
Переїзд в село Верховина. Воно повністю виправдовує свою назву, тому що лише нижня його частина знаходиться на висоті 620-640 м над рівнем моря, а більша частина ще вище в горах. Екскурсія у Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика, де в нас буде можливість побачити колекцію народного гуцульського одягу, прикрас і найрізноманітніших музичних інструментів – від волинки до трембіти. Наступна зупинка – місто Коломия, батьківщинапісень коломийок, одне з найгарніших міст Галичини, з чудовою сецесійною забудовою центральної частини міста. Обов’язково слід відвідати візитну карточку Коломиї – унікальний і єдиний в світі Музей писанкового розпису, знаного також як “Музей писанки”, в якому знаходиться 12 000 експонатів. В місті варто також побувати у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття, в одній з найстаріших в Україні дерев’яних церков – церкві Благовіщення (1587 р.) оглянути міську ратушу (1877 р.).
Повернення у Львів.
Наша Новорічна подорож добігла до кінця.

 

У вартість туру входить:

У вартість туру не входить:

 

  • 2-разове харчування
  • транспортне обслуговування по програмі;
  • екскурсійне обслуговування по програмі;
  • проживання в с. Ворохта  (2- і 3-місні номери з вигодами)
 

  • трансфер на Буковель 01.01.2015 р. – 60 грн. за особу в 2 сторони;
  • особисті витрати;
  • вхідні квитки;
  • Новорічна програма;
  • прокат лиж