22-happy-new-year-wallpaper

Новий Рік під Покровом Богородиці

Виїзд 28.12 на 8 днів.

Львів – Будапешт – Меджугор’є – Львів

1

Виїзд зі Львова 21:00 . Нічний переїзд до Угорщини.

2

Прибуття в Будапешт. Оглядова екскурсія по місту: панорама Будайскої сторони, Пешта, і “наибільшої европейскої ріки” – Дунаю. Королівський палац, тераси Рибацького бастіона, огляд території Парламента, Базиліка Святого Іштвана, площа ГероЇв, пам’ятник Тисячоліття. Вільний час. Нічний переїзд до Меджугор’я (це невеличке містечко в Боснії та Герцеговині, де вже понад 33 роки являється Богородиця і передає свої послання для людства).

3

Прибуття до Меджугор’я. Поселення в міні готелі. Обід. Оглядова екскурсія по місту. Вечірня молитовна програма в церкві св. Якова, яка є центром цього паломництва. Нічліг.

4

Свята Літургія в українському обряді. Сніданок. Молитовна програма на горі Подбрдо, де вперше  24 червня 1981 року шестеро дітей побачили Богородицю.Зустріч з місіонерами, які розповідають про Меджугор’є і про події, які відбувались на цьому святому місці. Обід. Вечірня молитовна програма в церкві св. Якова. Зустріч Нового Року.

5

Свята Літургія в українському обряді. Сніданок. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Обід. Похід до Мироточивого Хреста, запалення свічок. Можливе відвідання замку Патріка та Ненсі ( атеїстів в минулому, які навернулись завдяки посланням Богородиці і живуть в Меджугор’ї ). Вечірня молитовна програма в церкві св. Якова. Нічліг.

6

Сніданок. Явління Пресвятої Діви Марії під горою Подбрдо. Свята Літургія в українському обряді. Відвідання спільноти Ченаколо, яку створила сестра Ельвіра для врятування молоді від наркотичної та інших залежностей завдяки щоденній молитві та наполегливій праці. Свідчення хлопців, які  пережили ці перетворення завдяки спільноті. Обід. Вечірня молитовна програма в церкві св. Якова.Нічліг.

7

Свята Літургія в українському обряді. Сніданок. Відвідання могили о.Славка Барбаріча, який присвятив своє життя школі Марії. Вільний час на купівлю сувенірів. Нічний переїзд до Львова.

8

Прибуття до Львова.

Вартість туру – 215 €.

 

В ціну входить:

В ціну не входить:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелі;
  • 2-х разове харчування;
  • супровід духівника та керівника групи .
  • страхівка;
  • консульський збір  35 €
  • особисті витрати