часы-прага

Новинка сезону! Автобусні тури в Європу з ТЕРНОПОЛЯ!!!

Увага!! Новинка сезону 2015!

Автобусні тури в Європу з Тернополя!!!!!

Без факультативів та доплат!!!

31.07.2015 р.

Виїзд з Тернополя!

Тур «Дорогою Королів»

під відкриття чеських віз!

Вартість туру  :100 євро +100 грн

1 день

31.07.2015

 

     Виїзд з Тернополя. Перетин кордону.
2 день
01.08.2015 krakow2
          Приїзд у Краків.
    Під час оглядової екскурсії по Кракову ми побачимо: Барбакан, який разом із Флоріанськими воротами і оборонними стінами оточував колись увесь Старий Краків, Королівський шлях, Головний Ринок – найбільша у Європі міська площа з оригінальною шахматною забудовою, Колегіум Маюс – Ягелонський університет – один із найстаріших навчальних закладів Європи, Сукенніци – торгові ряди повні сувенірів і виробів краківських ремісників, а рівно в полудень з 81-метрової вежі Маріацького костелу Св. Діви Марії- почуємо виконання хейналу – величної пісні, що виконується на трубі, в пам”ять про врятуванння Кракова у 13 ст. від захоплення татарськими кочівниками.
Eкскурсія на Вавель – Королівський Замок, включений в список ЮНЕСКО. З X по XVI вв. був королівською резиденцією. Ми також побачимо Кафедральний собор, в якому проходили коронації польських королів, королівські гробниці, Дзвін Сигізмунда.
Відвідання  ( по можливості)  найбільшого у Європі Аквапарку: 8 американських гірок, фонтани, гідромасажі, 8 джакузі, гейзери, гроти. Вода в басейнах (заг. площею 1600 м2) озонована, з температурою 28-32˚С. Виїзд з Кракова.

     Переїзд у Прагу.

    Екскурсія «Вечірня Прага»: (використання громадського транспорту). Староместська площа по праву сторону річки  Влтави – пульсуюче серце Праги з  ратушею, костелами Діви Марії та Святого Миколая. Староместська площа- це не лише симбіоз архітектурних пам’ятків, але і душа Праги.  Обов’язковим  є огляд  астрономічного  годинника  з ходою-процесією Дванадцяти апостолів,які появляються на курантах кожної години.
     Розміщення в готелі. Ночівля.

 

3 день02.08.2015Весенняя_Прага       Сніданок.
    Запрошуємо на  екскурсію по Празькому граді: Ви пройдете «королівським шляхом», вздовж якого розташовані площі, будівлі та пам’ятники історичного та архітектурного значення. Усе розпочинається з відомого Страговського монастиря… Далі скарби Празької Лоретти, Градчанська площа, Шварценберзький палац та зміна варти Празького граду – резиденції чеських князів та королів. Зовні величний та величезний кафедральний собор Св. Віта – духовний центр країни, Старий королівський палац,Базиліка Св. Георгія.
Прага наповнена містичними легендами, які виникли завдяки середньовічним мудрецям, що займались  алхімією. Так, навіть у найзнаменитішого празького мосту – Карлового, головного символу Праги, є свої  цікаві казки. Щоб  закінчити щасливо будівництво мосту, архітектор уклав угоду з нечистим: той мав отримати першу живу душу, яка  пройде мостом… За іронією долі першим побіг  по мосту внук архітектора. Добра стара легенда свідчить, що загадане бажання  на цьому мості  справді здійснюється!!! Ці захоплюючі  легенди Праги  ще довго житимуть у Ваших серцях, заполонивши Вас, як туриста…
Вільний час.
       Виїзд з Праги.
4 день
03.08.2015
       Приїзд в Тернопіль