Пошук туру

Як правильно користуватись системою Пошук туру?

 1. Оберіть пакетний тур*, якщо Ви плануєте відпочинковий чи лікувальний тур або екскурсійний тур, якщо Ваша мета поїхати за кордон з екскурсіями.
 2. Оберіть країну, в яку хочете знайти тур.
 3. Під країною ми можете вибрати певний регіон/курорт, якщо це необхідно.
 4. Оберіть категорію готелю в правій частині модуля пошуку туру.
 5. Під категорією готелю є можливість обрати конкретний готель, якщо Ви знаєте його назву.
 6. Харчування: BB – сніданок; НВ – двохразове сніданок та вечеря/напівпансіон; FB – сніданок, обід,вечеря; AL – вcе включено; UAL – ультра все включено; RO- без харчування.
 7. Розміщення в номері. У більшості готелів дітьми рахуються особи до 12років. Але бувають виключення – до 14-18років, іноді варто спробувати. Діти, як правило, мають знижку на проживання.
 8. Далі вибираємо дату туру. Важливо пам’ятати, що чартерні рейси літають не щодня, тому для успішного вибору робіть діапазон вильоту 5-7 днів.
 9. Вибираючи тривалість відпочинку, враховуйте, що деякі оператори пропонують тури тільки на 7 або 14 ночей, тому зазначайте більш широкий діапазон. Для довідки- за стандартом тривалість Вашого відпочинку визначається ночами, проведеними в готелі, а не днями!
 10. В розділі ціна за номер вкажіть орієнтовний бюджет за тур, а також виберіть валюту ціни.
 11. Сміливо натискайте кнопку ЗНАЙТИ і отримайте варіанти, які підходять під Ваш бюджет. Пошук автоматично посортує тури від найдешевших до найдорожчих.

Увага! Ціна буде зазначена за номер при вказаному Вами розміщенні, а не з людини.

*Пакетний тур- це тур, створений туроператором, який включає проїзд/переліт, проживання в готелі, обраний тип харчування, медичне страхування та трансфер аеропорт/готель/аеропорт

Займатись пошуком самостійно чи довірити підбір туру туристичній агенції?

     Це залежить від Вашого рівня користування Інтернетом, обізнаності в галузі туризму та кількості вільного часу, який ви згідні витратити на пошук оптимального варіанту. Є туристи, які самостійно підбирають тур, активно використовуючи безмежні можливості Інтернету, гортаючи сторінки відгуків та форумів та звертаються в агенцію лише для того, щоб забронювати тур. З однієї сторони, все здається дуже простим, але існує дуже багато нюансів, такі як сезонність, зручність вильотів, особливості візових правил, акційні пропозиції та багато інших, які впливають на правильний вибір. Тому в будь-якому випадку варто проконсультуватись з Вашим персональним менеджером ще до початку Вашого занурення в Інтернет простір.

Як працює модуль Пошук туру?

     В нашій системі – пошук туру online серед мільйонів пропозицій від 80 туроператорів. Тури не тільки пакетні, але й екскурсійні. Відповідно пошук відбувається автоматично – програма робить запит по ваших критеріях в системи туроператорів і ті дають відповідь: чи в наявності тури, їх вартість, про наявність місць на рейсі і т.д. Всі тури автоматично систематизуються від найдешевших до найдорожчих. Таким чином Ви одразу бачите найбільш вигідні пропозиції по ціні.