Sanduhr läuft ab

Що таке раннє бронювання?

 • Що таке раннє бронювання?

Якщо коротко – це коли вересневий тур в Грецію ви купуєте в лютому за 390євро, в травні- за 475євро, в серпні- за 520євро.

Але якщо детальніше – то акції раннього бронювання – це сезонні пропозиції туристичних операторів, коли можна придбати тур завчасно, але за вигіднішою ціною.

 • За рахунок чого?

Оборотні кошти потрібні всім: потрібно платити зарплату співробітникам готелю, оплачувати комунальні платежі та інші видатки. І готелі, щоб залучити кошти, “розбудити” ринок, оголошують знижки на проживання. Відповідно і туроператори, купуючи у готелів ночі за пільговою ціною, отримують можливість продавати турпакет зі значною знижкою.

 • Коли проходять акції?

Як правило, такі акції раннього бронювання відбуваються 2 рази на рік: навесні та восени, причому проходять у кілька етапів, на першому етапі – знижка найбільша. Для літнього сезону акція стартує в лютому – березні і закінчується в квітні а іноді – в травні.

 • Чим вигідне раннє бронювання для туриста?

Перевагою даної акції є в першу чергу можливість забронювати дефіцитні в сезон готелі, та ще й зі значними знижками. З настанням сезону ціни на готелі йдуть вгору, вартість палива (а, відповідно, і авіаквитків) теж зростає. Курси валют можуть стрибати. Раннє бронювання і повна оплата туру «консервують» загальну вартість пакету і гарантують незмінність кінцевої вартості вашого відпочинку.

 • Купувати тур заздалегідь чи чекати до останнього?

Якщо ви збираєтеся в поїздку з дітьми – то, звичайно, чекати до останнього не варто. Гарні номери в пристойних сімейних готелях за розумними цінами швидко розкуповуються. І підбираючи хороший і недорогий готель в розпал сезону, ви, швидше за все, зіткнетеся з тим, що все продано.

Фахівці радять скористатися акціями раннього бронювання в наступних випадках:

 1. Якщо ваш відпочинок прив’язаний до певної інфраструктурі готелю. Наприклад, ви відпочиваєте з маленькими дітьми і вам необхідно, щоб готель відповідав відповідним вимогам.
 2. Якщо ви хочете гарантовано добре відпочити в моменти пікового попиту: під час шкільних канікул або травневих свят.
 3. Раннім бронюванням варто скористатися і в тому випадку, якщо ви віддаєте перевагу певному відомому вам готелю.
 4. Якщо ви збираєтеся відпочивати у високий сезон на популярному курорті, куди путівки завжди добре розкуповуються і ніяких «гарячих» турів не буває, раннє бронювання гарантує вам отримання певної знижки.
 5. Ну і нарешті, безсумнівним плюсом покупки таких турів є можливість вибрати зручний рейс і більш комфортну для перельоту авіакомпанію.

 

 • Що потрібно знати туристу про особливості раннього бронювання?

Найважливіша особливість раннього бронювання – це порядок оплати туру. У деяких туроператорів він може бути встановлений навіть протягом 3 днів після підтвердження туру. За багатьма пропозиціями існує авансовий платіж у розмірі 30-50% та крайній термін оплати, який закінчується останньою датою місяця, наприклад, 30квітня, або орієнтований на дату заїзду, наприклад за 30 днів до дати заїзду. Таким чином ви маєте змогу розстрочити свій платіж за тур.

Важливим моментом є й те, що відмовитися від туру, придбаного по акції раннього бронювання, практично неможливо. Але що робити в тому випадку, якщо ви купили тур, а їхати не можете? При відмові від туру потрібно буде сплатити штраф, який виставить туроператор за відмову від туру, або за зміну даних туристів. Але насправді від непередбачених ситуацій рятує страхування від невиїзду, яке передбачає повноцінне відшкодування вартості туру незалежно від причин, які перешкодили вашій поїздці. Цей вид страхування не буде обтяжливим для вашого гаманця (вартість страхування становить усього кілька відсотків від вартості туру), проте стане вашим «рятівником» у разі непередбаченої ситуації.

 • Куди поїдемо?

Як правило, туристи заздалегідь замовляють путівки на найпопулярніші курорти. Найчастіше намагаються завчасно підібрати тур в Туреччину, Грецію, Іспанію, Болгарію, Хорватію, Чорногорію.

Наші менеджери звертають вашу увагу на особливу доцільність раннього бронювання недорогих сімейних апартаментів та вілл в Болгарії, Хорватії, Греції та Кіпрі, особливо для тих хто планує подорож своїм авто. Ці об’єкти розміщення користуються підвищеним попитом і в сезон їх неможливо зловити.

 • Отже купувати чи не купувати?

Купувати тур по акції раннього бронювання або не купувати – це ваше рішення! Зважте всі «за» і «проти». Оцініть вигідність пропозицій. Просто зараз ви можете дізнатися у наших менеджерів, які пропозиції по акціях раннього бронювання діють на поточний момент. Просто залиште заявку на конкретну країну, дати, період часу, і ми обов’язково знайдемо вам вдалу пропозицію за вигідною ціною!