article1711

УВАГА!!! Важлива інформація !Сканувати відбитки пальців почнуть з 23 червня!!!

Сканувати відбитки пальців почнуть з 23 червня!!!

23 червня 2015 в усіх посольствах і консульських установах країн Шенгену на території держав Східного партнерства (це поширюється і на Україну) в експлуатацію введуть Візову інформаційну систему.

“Введення ВІС супроводжується обов’язковим наданням усіма заявниками у віці старше 12 років біометричних даних (відбитки пальців і біометрична фотографія).
У зв’язку із застосуванням ВІС діють такі зміни:
Після 23 червня 2015 при першій подачі клопотання на отримання візи необхідна особиста явка всіх заявників, які досягли віку 12 років, з метою збору біометричних даних (відбитки всіх пальців і фото).
Після отримання відбитків пальців вони зберігаються в ВІС протягом 59 місяців і можуть повторно використовуватися при подачі нових візових клопотань. Таким чином, необхідність в особистій явці заявника може відпасти протягом п’яти років з моменту останньої процедури зняття відбитків пальців, навіть в тому випадку, якщо ця процедура проводилася в представництві іншої держави-учасниці Шенгенської угоди. У такому випадку у візовій анкеті Вам слід обов’язково вказати дату останнього зняття відбитків пальців.
За допомогою доступу до бази даних ВІС прикордонні органи мають можливість перевірити особу кожного громадянина, що в’їжджає на територію держав-учасниць Шенгенської угоди.

Крайній термін подачі документів за старою схемою – 12 червня.