collage

Зима: Єгипет чи Занзібар?

Новий зимовий сезон обіцяє українським туристам окрім зручного, теплого та економічного Єгипту дещо несподівані напрямки. Експерти вважають, що феномен затребуваності несподіваних напрямків пов’язаний з певним психологічним чинником. Люди хочуть відволіктися від проблем, побачити щось зовсім нове, але доступне за ціною. «Ось Занзібар, наприклад, – ніхто не знає, де він знаходиться, але назва шикарна. І люди готові його брати за ціною дорогого Єгипту … ».
Насправді, Flydubai пропонує зручний регулярний переліт в Занзібар, за ціною Шрі-Ланки, – близько 600 доларів з людини. Проживання в готелях Занзібару обійдеться приблизно в 40 доларів з людини за добу. І навіть готелі 2-3 * там досить високого рівня, тому що у них європейські господарі і європейський менеджмент . З додаткових плюсів – різниця в часі з Києвом всього в одну годину і позитивні відгуки туристів.
З 27 жовтня запускаються десятиденні тури в Йорданію (999 доларів з перельотом і безкоштовними екскурсіями).
Сподіваємось також, що буде користуватися попитом чартер до Словенії у тому числі через відсутність з України регулярних рейсів (скористатися перельотом можуть не тільки організовані туристи).
На підкорювачів гірських схилів в Доломітових Альпах чекає чартер Київ-Тревізо(Венеція)-Київ.Перший виліт 12 грудня.
А от добратися літаком до Чорногорії взимку зможуть любителі екскурсій і бізнес-туристи.
Іспанія, судячи з усього, теж масовою не стане, оцінюють спостерігачі. Хоча в плані екскурсійних програм, шопінгу та комбінування з лижами в Андоррі мати право на життя . Тим більше, що взиму буде представлена не тільки Барселоною але й Валенсією.
А отже останнє слово за вами, дорогі наші туристи!