fbpx
Адреса: м. Тернопіль, вул. Сліпого 5
Телефон:+38 (0352) 55-00-82, +38 (067) 352-76-90
ВІДПОЧИНОК НА ОКЕАНІ
Ціна
€1349 за особу
Тривалість
10 ночей
Кількість осіб
1+

Куба чи Домінікана?

Дві країни-сусідки - лідери за уподобаннями туристів, знаходяться в Карибському морі і схожі за погодними умовами та природними пейзажами. Яку ж з них вибрати для відпочинку?
  • Інформація
  • Відгуки

Що включено

У ціну включено
  • Переліт
  • Проживання
  • Страховий поліс
  • Трансфер
  • Харчування

Корисна інформація

Бюджет. Туризм і для Куби, і для Домінікани є важливою статтею доходу. Тому в цих країнах з щирою гостинністю зустрічають туристів, а про кубинців взагалі кажуть, що це самі усміхнені й життєрадісні люди.Ціни на місцевих курортах аж ніяк не низькі. Проте якість відпочинку в Домінікані цілком відповідає цінам. І якщо на Кубі рекомендують віднімати у готелю одну зірку, щоб отримати уявлення про реальний рівень обслуговування, то, вибравши Домінікану, цього робити не доведеться. Разом з тим, у випадку з путівкою на Кубу  левова частина витрат припаде саме на переліт і проживання в готелі. Витрати на розваги, сувеніри та інші задоволення в порівнянні з Домініканою  будуть не такими значними.

Варіанти дозвілля.  Домінікана в усіх відношеннях відрізняється більшим благоустроєм. На її курортах відкрито чимало серф- і дайвінг-центрів. А ще Домінікана знаменита своїми природними та архітектурними пам’ятками, відвідати які можна самостійно на орендованому авто, або з екскурсією. Це і екстремальний каскад з 27 водоспадів, і легендарний острів Саона, і Національний парк Лос-Айтісес, собор Санто-Домінго і Маяк Колумба. Як і в Домінікані, на Кубі захоплює дух від краси. Варто відвідати Долину Віньялес, Національний парк Баконао або Гран Пьедру. Варто згадати про  знамениті колоритні кубинські кабаре і танцювальні клуби- вони зосереджені в великих містах, таких, як Гавана і Сантьяго-де-Куба. А ще обов’язково варто віддати данину поваги великому Ернесту Хемінгуею і відвідати Будинок-музей письменника, а також номер готелю і бар, де він бував.

Атмосфераю. В обох країнах вас чекає особлива, ні з чим незрівнянна атмосфера. Особливо це відчувається на Кубі, яка в принципі є дуже колоритною країною. Наприклад, в Гавані ви побачите і яскраві туристичні вулиці, і обшарпані будинки в Старому Місті, і раритетні автомобілі. Відчуєте запальні ритми сальси, спробуєте кращий в світі ром та сигари і матимете змогу в повній мірі долучитися до вільного Духу революції. На противагу Острову Свободи, де можна зіткнутися з приголомшливими контрастами, Домінікана справляє враження раю на землі.

 


 

Так що ж вибрати: Домінікану чи Кубу?

 

Вибирайте Кубу – і ви не помилитеся. Гавана, Варадеро, Сантьяго-де-Куба, Кайо-Коко і Кайо-Гільєрмо – будь-який з цих курортів справить на вас незабутнє враження. Звідси ви зможете захопити на пам’ять не тільки сигари, каву і ром, а й атмосферні сувеніри з революційною символікою на кшталт майки з Че або яскраву картину!


 

Вибирайте Домінікану – і ви точно не пошкодуєте про своє рішення. Пунта-Кана, Бока-Чика, Пуерто-Плата, Сосуа- тут вас чекає незабутній і комфортний відпочинок! А якщо ви захопите з відпустки місцеві сувеніри, наприклад, «креольську ляльку», прикраси з рідкісного ларімара або предмети інтер’єру, то частинка Домінікани залишиться з вами на довгі роки!


 

Для уточнення інформації

Телефонуйте: +38 (0352) 55-00-82

Viber: +38 (067) 352-76-90

E-mail: office@havanaclub-travel.com.ua

Гавана Клуб, м.Тернопіль, вул. Йосипа Сліпого 5

There are no comments yet.

Поділитися у соц.мережах
Close

Куба чи Домінікана? Вибираємо разом!

Ціна
€1349 за person
Тривалість
10 ночей
Кількість осіб
1+

Запит про наявність туру та інше, про що ви хотіли би дізнатися.Запит про наявність туру або та інше, що ви хотіли б знати.